ÖZDEN, İLÇE BAŞKANLARI İLE BİRARAYA GELDİ

akp il ilçe (3) [640x480] akp il ilçe (1) [640x480] akp il ilçe (2) [640x480]AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Ak Parti ilçe başkanları ile ilk toplantısını yaptı.

İl binasında düzenlenen toplantıya, Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas,  Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç, İncesu İlçe Başkanı İsmail Tekinsiz, Talas İlçe Başkanı Ragıp Dost, Hacılar İlçe Başkanı Hüdai Barut, Develi İlçe Başkanı Mehmet Durukan, Yahyalı İlçe Başkanı Ahmet Büber, Yeşilhisar İlçe Başkanı Abdullah Sami Ceylan, Akkışla İlçe Başkanı Davut Altınoluk, Pınarbaşı İlçe Başkanı Tuncay Altıparmak, Bünyan İlçe Başkanı Savaş Gökçe, Sarıoğlan İlçe Başkanı Ahmet Cerit, Sarız İlçe Başkanı Cesur Abdullah Kınık, Felahiye İlçe Başkanı Mustafa Gürcü, Özvatan İlçe Başkanı Nurettin Almak ve Tomarza İlçe Başkanı Davut Şahin olmak üzere 16 ilçe başkanı katıldı.

Toplantıda, ilçe başkanları ile birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirten, İl Başkanı Özden, “Önümüzde çok önemli bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bu seçimde başarılı olmak hepimizin boynunun borcu. Tüm ilçe başkanlarımız bu seçim için en üst seviyede bir performans göstererek, bu seçimden anlımızın akıyla çıkmalıyız.” dedi

Son günlerde ilçe başkanlarının da görevden alınacağı yönünde çıkan haberlere de değinen Özden, daha önce istifaları istenen Pınarbaşı, Özvatan, Sarız ve Sarıoğlan ilçelerimizde dahil olmak üzere hiç bir ilçe başkanının görevden alınmadığını belirterek, ” 16 ilçemizin de başkanları görevlerinin başında. Gitmek isteyen ilçe başkanımız da varsa, ilçe kongrelerini bekler, tekrar aday olmaz ve gider.” şeklinde konuştu.

İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, düzenlenen toplantının ardından da ilçe başkanları ile iftarda bir araya geldi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …