OSMAN ULUBAŞ’TAN YAPTIRDIĞI OKULA SÜRPRİZ ZİYARET

Hayırsever işadamı Osman Ulubaş, kendi adına yaptırdığı okulları sık sık ziyaret ederek, istek, önerileri dinliyor, öğretmen ve öğrencilere de çeşitli sürprizler yapıyor.

Hayırsever işadamı Osman Ulubaş son olarak, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından  geçtiğimiz yıl  hizmete açılan Osman Ulubaş Anadolu Lisesini  ekibi ile ziyaret etti. Okul Müdürü Abdullah Danacı, Okul Aile Birliği  2. Başkanı Davut Güleç  ve yönetim kurulu üyeleri  ile öğretmenlerle sohbet eden Osman Ulubaş, daha sonra bir sürpriz yaparak, okulda  eğitim gören 474 öğrenci ile 30 öğretmene yaptırdığı yemekleri  ikram etti.

Öğretmenler ile aynı masada yemek yiyen Osman Ulubaş, öğretmenliğin çok kutsal bir meslek olduğunun altını çizerek “Hepinizin ellerinizden öpüyorum. Mesleğinizi çok seviyorum. Öğretmenlik gerçekten zor. Herkes öğretmen olamaz. Ne istiyorsanız emriniz olur. Yeter ki bu çocukları çok iyi yetiştirin. Vatana millete hayırlı olsunlar. Şefkat kollarınızı  çocuklardan eksik etmeyin” dedi ve okulu yaptırırken yaşadığı  ilginç bazı anılarını anlattı.

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Okul Müdürü Abdullah Danacı’da, hayırseverlerin yaptırdıkları bu tip  binalardan sonra bir daha yaptırdıkları yerlere gelmediğine dikkat çekerek “Osman amcamız bu konuda örnek. Bizi sık sık ziyaret ediyor. İstek ve önerilerimizi soruyor. İsteklerimizi yerine getiriyor. Tüm öğretmen ve öğrencilerimiz adına kendisine içtenlikle teşekkür ediyor, ellerinden öpüyorum” diye konuştu.

Hayırsever  işadamı Osman Ulubaş, önümüzdeki günlerde okulumuz öğrencilerine  anılarını anlatırken  yaşamla ilgili mesajlar verme sözü de verdi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın