ORAN, Yozgat Kalkınma Kurulu Üyelerini Ziyaret Etmeye Başladı.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı, Kalkınma Kurulu üyeleriyle iletişim ve koordinasyonu güçlendirmek ve bölgesel kalkınma hedeflerine daha fazla katkı sağlanmasını temin etmek üzere, tüm üyelere ziyaret programı başlattı.

Bölgenin sorunlarına ve çözüm önerilerine, tanıtımına, potansiyeline ve önceliklerine yönelik olarak Orta Anadolu Kalkınma Ajansı yönetim kuruluna tavsiyelerde bulunma görevi bulunan Kalkınma Kurulu üyeleri için ikinci ziyaret programı 9 Temmuz 2014 tarihinde Yozgat’ta gerçekleştirildi. Ajans Genel Sekreter V. Fatih Gavgacı’yla birlikte Ajans personelinin de katılım sağladığı ziyaretlerde Yozgat Kalkınma Kurulu üyelerinin bölgesel gelişme hedefine ve Kalkınma Kurullarının çalışma şekillerine yönelik görüş ve önerileri, Orta Anadolu Kalkınma Ajansının önümüzdeki dönemde Yozgat için ağırlık vermesi gerektiği düşünülen sektörler ve alanlar, kurumlar ile olası işbirliği alanları ve üyelerin beklentileri ile güdümlü proje desteğine yönelik fikirleri alındı.

Bu kapsamda, Yozgat İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Yusuf Şahin, Yozgat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muammer Yanık, Yozgat Belediyesi Başkan Yardımcısı Şahin Kılınçaslan, Bozok Üniversitesi Rektörü ve Kalkınma Kurulu Başkan V.  Prof. Dr. Tamer Uçar ve Yozgat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ziyaattin Özdemir ziyaret edildi.

Kayseri, Sivas ve Yozgat’tan üst düzeyde temsil edilen 100 üyeden oluşan Kalkınma Kuruluna yönelik ziyaretler,  ilerleyen günlerde Kayseri, Sivas ve Yozgat programlarıyla devam edecektir.oran ziyaret (1) [640x480] oran ziyaret (2) [640x480] oran ziyaret (3) [640x480]oran ziyaret (4) [640x480] oran ziyaret (5) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …