ONLİNE SATIŞLARA SINIRLAMA GETİRİLMELİ

Dünyanın önde gelen terlik markalarının birleştiği ve Kasım 2011’den beri online satışa açık olan heradimda.com; Crocs, Birkenstocks, Twigy, Havaianas ve daha birçok markayı barındırıyor.

Terlik sektöründe Türkiye’nin en iyi alışveriş sitelerinden biri olma ve aynı gün kargo hizmetinin artık gerçekten sunularak müşteri memnuniyetini en top noktalara çıkarılması vizyonunu benimseyen heradimda.com  portföyüne her geçen gün yeni eklediği markalarla daha çok çeşit ve kaliteyi daha da geniş yelpazede sunmayı hedefliyor.

Kadın, erkek, genç, çocuk gibi herkese ve her tarza hitap ederek, farklı ödeme çeşitleri sunan heradimda.com Beklemeye son! Sloganı ile çalışıyor.

Heradimda.com da  satışa sunulan markalar hakkında detaylı bilgi veren HerAdimda.com un kurucusu Banu KAYA şunları dile getirdi; “İnternet alışverişlerinde 10-15 gün süre ürünün tedariği ve kargo sürelerini minimuma indirmek için yola çıktık. Kendi yaptığımız alışverişlerde bile birçok firmanın daha satış işlemi esnasında ürün elinize şu tarihte ulaşacaktır diyerek verdiği bir aya yakın süreleri hep şaşkınlıkla izledik. Artık yeni dönemde elinde stok bulunan siteler revaçta. Müşterilerimiz aldıkları ürünün biranönce ellerine ulaşmasını bekliyorlar ve biz bu amaçla yola çıktık. Gün içinde 16:00’ya kadar olan tüm siparişlerimizi aynı gün kargoya teslim ederek müşterilerimizi biran önce istedikleri ürüne kavuşturuyoruz.”

Twigy markasının tüm ürünlerini bünyesinde bulunduran HerAdimda.com; babet, terlik, parmak arası terlik, panduf, ev botu, hello kity, şirinler, taraftar terlikleri ve daha birçok çeşit olan ürün yelpazesi ile bir tık uzağınızda.

Alman teknolojisiyle ayak ve parmakların rahat etmesi için özel olarak üretilmiş olan Birkenstock modellerinin, ayak şekline uygun taban yapısı, topuk için bırakılan derinlik,  Birkenstock terlik ve sandaletleri ayaklara rahatlıktan fazlasını sağlamanın yanında çok şık bir görüntüde vermektedir.

Aynı gün kargo hizmetiyle öne çıkan HerAdimda.com yeni slogan olarak “heradımınızda olmaya talibiz” diyor. Uygun fiyatları ve bol seçenekleri ile sizin içinde mutlaka bir ürün bulunduran heradimda.com da müşteri memnuniyeti en önemli unsur.http://www.dreamstime.com/-image18771174

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …