OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE YAŞAYARAK ÖĞRENME BAŞARIYI ARTIRIYOR

Kılıçaslan Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Viladet ve Miraboğlu Çocuk Akademilerinde yaşayarak öğrenmeye büyük önem veriliyor. Bu çerçevede minikler meslekleri öğreniyoruz konusunu da yaşayarak ve uygulayarak öğrendiler. Minik öğrenciler, ticarette doğru olmayı ve etik kurallarını da henüz 4-5 yaşlarındayken öğrenme imkanı buldular.

Viladet ve Miraboğlu ÇoOKUL ÖNCESİ (1) [640x480] OKUL ÖNCESİ (2) [640x480] OKUL ÖNCESİ (3) [640x480]cuk Akademileri’nde meslekleri tanımanın yanı sıra meslek gruplarının kullandıkları eşyaları da gözlemlemek amacıyla açılan sergi, öğrenciler tarafından merakla ve ilgiyle karşılandı.  Doktor, asker, avukat, mühendis, öğretmen, eczacı, manav  gibi mesleklerin kıyafetleriyle sergilendiği etkinlikte öğrenciler sevimli fotoğraflarıyla da dikkat çektiler.

Viladet Çocuk Akademisi Müdiresi Asuman Öğülmüş: “ Bugünün küçükleri, yarının büyükleri  olan yavrularımızı en iyi şekilde yetiştirmeyi amaçlıyoruz, bu doğrultuda onlara hem meslekleri hem de her mesleğin etik değerlerini öğretmek amacıyla renkli ve akılda kalıcı etkinliklere imza atıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın