ÖĞRENCİLER İSTİKLAL MARŞINI EN GÜZEL OKUMADA YARIŞTI

Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü ile Seyyid Burhanettin Gençlik Merkezi,  Kayseri Gençlik Merkezi ve Osman Ulubaş Anadolu Lisesi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen etkinlikte, öğrenciler İstiklal Marşını en güzel okumada yarıştı,.

Çanakkale  Haftası etkinlikleri çerçevesinde  okul spor salonunda  yapılan yarışmada finale kalan 7 öğrenci  katıldı.  Öğretmenlerin ve  yarışmaya katılmayan okuldaki öğrencilerin izlediği yarışmada jüri üyeliğini iki Edebiyat öğretmeni ile birlikte Seyyid Burhanettin Gençlik Merkezinden 2 görevli yaptı. Yarışmada öğrenciler  Leyla Kurumlu, Nurseli Çilsal, Rabia Sarıkaya, Resul Karakoç, Elif Bilge Ay, Havva Gül Uslu, Büşra Haskürtüncü  tek tek mikrofonla İstiklal Marşını en güzel okumak için, zaman zaman  mimik ve el-kol hareketlerini de katarak ter döktü.

Yarışma sonunda  Büşra  Haskürtüncü birinci, Resul Karakoç ikinci, Rabia Sarıkaya üçüncü oldu.  İlk üçe giren öğrencilere okul Müdürü Abdullah Danacı  ve Seyyid Burhanettin Gençlik Merkezi tarafından çeşitli  hediyeler verildi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın