O-SPORT TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

O – Sport 2012 Türkiye Şampiyonası 9-10 Haziran 2012 tarihlerinde Niğde 5 Şubat kapalı spor salonunda yapıldı.  Şampiyonaya Kayseri, İstanbul, Kırıkkale, Konya, Afyon Mersin, İzmir, Osmaniye, Antalya, Samsun, Erzurum, Kırşehir, Ankara, Nevşehir, Adana, Isparta ve Niğde İllerinden 187 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. . İlimiz Bor ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Özel Özkan Spor Salonu Turnuvaya 32 sporcu ile katıldı. Yapılan maçlar sonucunda toplamda 9 altın , 10 gümüş , 13 bronz madalya kazanarak turnuvaya damgasını vurdu. Müsabakalar Part Fight ve Mix Fight olmak üzere 2 farklı sistemde gerçekleşti.

 Dereceye giren sporcular :

1.Ayşegül ÖZKAN  BÜYÜK BAYANLAR 56 Kg MİX FİGHT TÜRKİYE ŞAMPİYONU

2.Zehra DÖKÜMLÜ         BÜYÜK BAYANLAR +64 Kg MİX FİGHT TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

3.Bahar ANARAT            BÜYÜK BAYANLAR  52 Kg MİX FİGHT TÜRKİYE ŞAMPİYONU

4.Huri KARAKAYA          GENÇ BAYANLAR  52 Kg MİX FİGHT TÜRKİYE ŞAMPİYONU

5. BEKİR SONGUR         BÜYÜK ERKEKLER 60 Kg MİX FİGHT TÜRKİYE ŞAMPİYONU

6. BEKİR DOYMUŞ        BÜYÜK ERKEKLER 86 KG MİX FİGHT TÜRKİYE ŞAMPİYONU

7. MAHMUT EROĞLU   BÜYÜK ERKEKLER 79 Kg MİX FİGHT TÜRKİYE ŞAMPİYONU

8. SİNAN ÖZALP            BÜYÜK ERKEKLER 68 Kg  MİX FİGHT TÜRKİYE ŞAMPİYONU

9. LÜTFİ DOĞAN GÜMÜŞ    GENÇ ERKEKELER   +86 Kg MİX FİGHT TÜRKİYE ŞAMPİYONU

10. ENES ÇELEBİ         MİNİK ERKEKLER  28 Kg TÜRKİYE 2. Sİ

11. MERTCAN ÖRÜCÜ  MİNİK ERKEKLER  30 Kg TÜRKİYE 2. Sİ

12. SAMET KILINÇ         32 KG MİNİK ERKEKLER  TÜRKİYE 2. Sİ

13. GALİP BABALI          34 Kg MİNİK ERKEKLER  TÜRKİYE 2. Sİ

14. BUKET GÜMÜŞ      28 Kg MİNİK BAYANLAR TÜRKİYE 2. Sİ

15. GAMZE GÜMÜŞ      60 Kg BÜYÜK BAYANLAR TÜRKİYE

16. BERKAY DOYMUŞ    36 Kg YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE 2. Sİ

17. SELİM SELÇUK          56 Kg PART FİGHT TÜRKİYE 2. Sİ

18. ORHAN ÇÖREKÇİ     52 Kg PART FİGHT TÜRKİYE 2. Sİ

19. VEYSEL EVERDİ        56 Kg MİX FİGHT TÜRKİYE 2. Sİ

20. AHMET KORKMAZ    51 Kg YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE 2. Sİ

21. VOLKAN KEKLİK       52 Kg GENÇ ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

22. SAMET SABIRLAR     68 Kg BÜYÜK ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

23. MUSTAFA TURAN      60 Kg  BÜYÜK ERKEKLER  TÜRKİYE 3. SÜ

24. MUSTAFA ERMİŞ      52 Kg   Kg GENÇ ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

25. AKİFCAN HORASAN      +54 Kg YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

26. MERT BOZKURT           30 Kg MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

27. MEHMET KILINÇ       25 Kg MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

28. ÖMER KARAGÖZ      32 Kg MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

29. OSMAN OĞUZHAN BÖCÜ    36  Kg MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

30. BATUHAN ERMİŞ       40 KG MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

31. EMİN YORULMAZ      45 Kg MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE 3. SÜ

32. ZELİHA BAŞAK GÜMÜŞ   36 Kg MİNİK BAYANLAR TÜRKİYE 3. SÜ

Antrenör Ali ÖZKAN bundan sonraki hedeflerinin Macaristan da eylül ayında yapılacak olan Dünya Şampiyonası olduğunu sporcularından ora dada Madalya beklediğini söyledi.Ayrıca Turnuvayı Organize eden O sport Niğde İl Temsilcisi Sayın Halil İbrahim KOÇAK’ a da teşekkür etti.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın