Ana Sayfa / Haberler / Magazin-Yaşam / ‘Mix Kayseri Hediye Sokağı

‘Mix Kayseri Hediye Sokağı

Yılbaşına özel olarak dizayn edilen ‘Mix Hediye Sokağı’nda konuklar, 31 Aralık tarihine kadar devam eden etkinlikler ve tasarım ürünleriyle dolu stantlarda en güzel hediye seçenekleriyle buluşuyor.

Yaklaşan yeni yıl için sevdiklerine özel hediye almak isteyenlere 31 Aralık tarihine kadar devam edecek olan Hediye Sokağı’nda, takıdan, dekorasyona, kırtasiye malzemelerinden oyuncaklara, dünya çaylarından tasarım ürünlerine kadar özenle seçilmiş farklı hediye alternatifleri bir arada sunuluyor.

27 Aralık 2017 tarihinde ‘Mix Kayseri Hediye Sokağı’nda başlayan etkinlikler kapsamında, özel tasarım ürünlerinin yer aldığı stantlar, hem yetişkin hem de çocuklara yönelik workshoplar, restoranlarda usta şeflerin ellerinden hazırlanmış yılbaşına özel menüler ve canlı müzik eşliğinde sürpriz yarışmalar ziyaretçilerini bekliyor.

‘Hediye Sokağı’nda gün boyu süren workshoplar sayesinde çocuklar gönüllerince doyasıya eğlenirken, aileler de lezzetleri Mixleyerek yılbaşının tadını çıkarıyor.

Tasarım üzerine söyleşiler, Yeni Yıl Dansı, Kardan Adam ile Hatıra Fotoğrafı Çekimi, Marshmallow, atölyeleri, Keçeden Kapı Süsü Yapımı, Teraryum, Waffle, Kil ve Yılbaşı Kurabiye yapımı gibi atölye çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Bu arada Başyazıcı Grubu tarafından hayata geçirilen Kayseri’nin ilk yaşam merkezi Mix Kayseri, birçok markayı bölge halkıyla buluşturuyor. Mix Kayseri, klasik AVM algısını yıkarak Kayseri’in ilk yaşam merkezi olma özelliği ile sektöre yepyeni bir boyut kazandırarak misafirlerine farklı deneyim fırsatları sunuyor.

Göz Atabilirsiniz.

Sıfır atık projesi 50 bin öğrenciye ulaşacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın …