MİMSİN HALKI İLE İFTAR

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mim-Sin bölgesinde yer alan esnaf ve vatandaşlar ile sohbet ederek ramazan aylarının hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak iftar yemeğine iştirak etti.

Mim-Sin Mahallesi gezisinde ve iftar yemeğine Belediye Başkan Yardımcıları ile daire müdürleri ve mahalle muhtarları iştirak eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Mim-Sin semtinin son 10 yıl içerisinde büyük bir değişim ve gelişim yaşadığını kaydetti.

Mim-Sin Mahalle gezisi ve iftar yemeğinde vatandaşların ve özellikle ev hanımları ile gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi.

”Mahallemde iftar ver, etkinliği ile bir sosyal belediye hizmetini yerine getirerek toplumsal barışa ve huzura vesile oluyoruz. Mahalle halkı bu etkinlikler ile bir araya gelerek birbirleri ile tanışıyor ve sohbet ediyor. Üstelik anlamlı ve bir o kadar da önemli bu tür günlerde birlik olarak toplumsal barışın temellerini sağlamlaştırıyorlar. Ayrıca Belediye olarak ekibimiz ile gezerek yapılan çalışmalar ile yapılması gerekenleri tespit ediyoruz. Semtleri gezerek bölge halkı ile sohbet etme imkânı buluyoruz. Bugün Mim-Sin Bölgesini gezerek esnaf ile sohbet ettik. Her mahalle de olduğu gibi bu mahallemizde de halkın yoğun ilgisi ile karşılaştık.  Son yıllarda yapılan hizmet ve yatırımlar ile Melikgazili olmanın haklı keyfini yaşamaktadır. Bu bizi mutlu ediyor çünkü yapılan yatırım ve hizmetler şehir tüm bölgesine eşit veriyoruz”

Mahalle halkı ile hatıra fotoğraf çektiren Başkan Memduh Büyükkılıç,   hemşerilerinin birlik ve beraberlik içinde sevdikleri ve aileleri ile nice mutlu bayramlara erişmesi temennisinde bulunduğunu sözlerine ekledi.mlk mimsin iftar (18) [640x480] mlk mimsin iftar (1) [640x480] mlk mimsin iftar (3) [640x480] mlk mimsin iftar (8) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …