MHP’DE BAYRAMLAŞMA

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığında Parti Bayramlaşma töreni yapıldı. Çok sayıda partilinin katıldığı bayramlaşma programında İl Başkanı Mete Eke yaptığı açıklama da, 31 Temmuz Perşembe Günü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Kayseri’ye geleceğini belirterek Tüm Kayseri Halkını Kadir Has Kongre Merkezinde yapılacak “Bayramlaşma” programına davet etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Bayramlaşma programı parti binasında gerçekleştirildi. Çok sayıda partilinin katıldığı bayramlaşma programında başta İl Başkanı Mete Eke olmak üzere Belediye Başkanları, İlçe Başkanları ve Ülkü Ocakları Başkanı bayramlaşma için parti binasına akın eden partililerin bayramını kutladı.

Bayramlaşma sonrası açıklama yapan İl Başkanı Mete Eke, parti olarak geleneksel hale getirilen bayramlaşma programının huzur ve mutluluk ile yaptıklarını ifade etti. İl Başkanı Eke, 31 Temmuz Perşembe günü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Bayramlaşma programı için Kayseri’ye geleceğini ifade ederek, Kadir Has Kongre Merkezinde düzenlenecek Bayramlaşma Programına Tüm Kayseri halkını davet etti.

Kadir Has Kongre Merkezinde düzenlenecek ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin katılacağı bayramlaşma programında Sevilen Sanatçı Ahmet Şafak’ta konser verecek.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri ve çevresinde hava donduracak

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü/ Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Sivas ve Yozgat …