Ana Sayfa / Haberler / Eğitim / MELİKŞAH’TA KAYIT HEYECANI BAŞLADI

MELİKŞAH’TA KAYIT HEYECANI BAŞLADI

Kayseri’nin ilk vakıf üniversitesi olan ve bu yıl yüzde 90 doluluk oranına ulaşan Melikşah Üniversitesi’nde kayıt heyecanı başladı.

Kurulduğu ilk günden bu yana hızla gelişen ve her geçen gün başarı çizgisini biraz daha yükselten Melikşah Üniversitesi’ni kazanan 722 öğrenci ve ailelerinin kayıt heyecanı başladı. Kayıtların ilk gününde sabah erken saatlerde gelmeye başlayan öğrenci ve ailelere “Hoşgeldiniz” diyen Melikşah Üniversitesi personeli, özverili ve sistematik bir şekilde çalışarak çiçeği burnunda üniversitelilerin kayıt işlemlerini rahat tamamlamalarını sağladı. Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi binasında 1 -5 Eylül tarihleri arasında sürecek olan kayıt günlerinde Melikşah Üniversitesi akademik personeli de ailelere ve öğrencilere kazandıkları bölümler hakkında bilgi verecek.

Ayrıca bu yıl geçen yıla oranla Melikşah Üniversitesi’ne uluslararası öğrenci başvurusunda artış olduğu dikkat çekti. 65 farklı ülkeden 170 öğrencinin Melikşah Üniversitesine başvuru yaptığı bildirildi.

Göz Atabilirsiniz.

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy, ERÜ ve Beyoğlu’nda anıldı

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy, ölümünün 82. yıldönümünde Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi tarafından düzenlenen programla …

Bir cevap yazın