MELİKGAZİ YÖNETİCİLERİ İFTARDA BULUŞTU

Melikgazi Kaymakamlığı ve bağlı şube müdürleri, Melikgazi Belediyesi Meclis Üyeleri ve Daire Müdürleri ile eş ve çocukları Memduh Büyükkılıç tarafından verilen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar yemeğinde Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç davetliler ile tek tek ilgilenerek,sohbet ettiler.

Çalışmalarından dolayı teşekkür.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi ailesi olarak bir arada olmak istediklerini ve iftar sofralarına teşriflerinden, ayrıca şehrimiz ve Melikgazi İlçesi adına yaptıkları çalışmalardan dolayı da kendilerine teşekkür ettiğini söyledi.

Hepimizin bunda emeği vardır.

Melikgazi Belediyesi olarak yapılan yatırım ve hizmetler ile örnek ve referans belediye gösterildiğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi şu anda bir cazibe merkezi ise, örnek ve referans gösterilen bir ilçe ise bu sizlerin sayesinde olmuştur. Hepimizin bunda emeği vardır. Şimdi el birliği ile Melikgazi’yi daha da ileri götürecek projeleri hep birlikte hayata geçireceğiz. Vatandaşlara daha güvenli, daha temiz, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Melikgazi sunmak için gece gündüz demeden çalışmaları gerektiğini kaydetti.

Mübarek günlerin dostluğu ve kardeşliğe vesile olmasını…

Başkan Memduh Büyükkılıç, bu birliktelik ve beraberliğin devam ettirilmesi için çalıştıklarını ve bu mübarek günlerin dostluğu ve kardeşliğe vesile olmasını dileyerek iftar sofrasına icabet ederek, onurlandıran herkesin şimdiden Kadir Gecelerini ve Ramazan Bayramlarını tebrik ettiğini sözlerine ekledi.gelenek mlk (1) [640x480] gelenek mlk (2) [640x480] gelenek mlk (3) [640x480] gelenek mlk (4) [640x480]gelenek mlk (5) [640x480] gelenek mlk (6) [640x480] gelenek mlk (7) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …