MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN 15 BRANŞTA YAZ SPOR OKULU

Melikgazi Belediye Başkanı D Memduh Büyükkılıç, her yıl geleneksel olarak açılan Yaz Spor Okullarının bu yılda 15 branşta açılarak çocukların tatillerini verimli bir şekilde geçirmelerine imkân tanıyacaklarını söyledi.

Yüzme, basketbol, voleybol, futbol, hentbol, Step, Jimnastik, Masa Tenisi, Halk Oyunları, Değerler Eğitimi, Tiyatro, İngilizce, Bağlama, Gitar ve Bilgisayar gibi derslerde 8-13 yaş grubu çocukların faaliyetlere katılabileceğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Öğrenciler bir eğitim sezonu sonunda tatillerini hem eğlenerek, hem arkadaşlıklarını geliştirerek hem de öğrenerek değerlendirmelerine imkân tanıyoruz.  Geleneksel hale getirilen Yaz Okullarımız ile hem çocuklar güven içerisinde hem de aileler huzur içerisinde tatillerini değerlendirmektedirler. 15 ayrı branşta yaz okulunda eğitim alabilecekler. Belediyemize ait 5 ayrı yerde verilecek yaz okulu eğitimlerimiz ile çocukların sosyalleşmesine, dinlenmesine ve verimli bir zaman geçirmesine vesile olacağız “ dedi.

Yaz Spor Okulunun 04 Ağustos 2014 tarihinde başlayacağını, çocukların 1 ders ve 1 sosyal etkinlik faaliyetine katılabileceğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, bu kurslar sayesinde okuldaki zayıf oldukları derslerinin bir nevi tekrarını yapacaklarını ve yeni ders yılına daha bedenen ve fikren dinlenmiş olarak hazırlanacaklarını kaydetti.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Yaz Spor Okuluna katılmak isteyen öğrencilerin 25 Temmuz 2014 tarihine kadar Kimlik Fotokopisi, 1 adet fotoğraf ve Kayıt formu ile kayıt yaptırmaları gerektiğini sözlerine ekledi.YAZ OKULU 2 AFİŞ [640x480] YAZ OKULU 2 AFİŞ [640x480] YAZ OKULU 2 AFİŞ [640x480] [640x480] z

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …