MELİKGAZİ AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 365 gün kesintisiz kamu hizmeti sunan ve örnek ile referans belediye gösterilmesinde emekleri olan belediye çalışanları ile iftar sofrasında olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Melikgazi Belediyesi yemekhanesinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Melikgazi Belediye Başkanı Dr.  Memduh Büyükkılıç ile Melikgazi belediyesi çalışanları, eşleri ve çocukları katıldı.

Melikgazi Belediyesi 81 mahallesi, 520 bin nüfusu ile Kayseri’nin en büyük ilçesi olduğu gibi 55 il merkezinden daha büyük nüfusu barındırdığını ve hizmet sunduklarını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi 520 bin nüfusu ile büyük bir kitleye hizmet vermektedir. 81 mahallesi ile ilçenin doğusu ile batısı arasında 65 km bir yerleşim alanına sahiptir. Bu alan büyüklüğe ve nüfusa rağmen hizmetler 365 gün sürekli olarak aksatılmadan verilmektedir. Temizlik, park ve bahçe, esenlik, yol, sosyal tesis, eğitim, kültür, emlak gibi çok geniş hizmet alanında işler aksatılmadan yerine getirilmektedir. Kamu hizmeti süreklilik ister. Bu açıdan bu hizmetleri yerine getiren Melikgazi çalışanlarına teşekkür ediyorum. Örnek ve referans belediye yatırımlarında bu ailenin birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde çalışması bulunmaktadır. Melikgazi ailesi ile gurur duyuyorum“ dedi.

İftar yemeğinde de cefakâr, vefakâr belediye çalışanları ve aileleri ile bir arada olmak istediklerini ifade eden Başkan Dr.  Memduh Büyükkılıç, moral günleri, sabah sporları gibi türlü etkinlikler ile personelin sürekli olarak bir araya geldiğini bu gün ise tüm çalışanların eş ve çocukları ile bir kardeşlik sofrasında yer aldıklarını kaydetti.

Belediye çalışanların Kadir Gecelerini ve Ramazan Bayramlarını şimdiden kutladığını ve sevdikleri ile beraber sağlıklı uzun ömürler dileyen Başkan Dr.  Memduh Büyükkılıç iftar yemeği sonrası hatıra fotoğrafı çektirerek iftar yemeğine teşrif  ettiklerinden dolayı teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.mlk per iftar (5) [640x480] mlk per iftar (9) [640x480] mlk per iftar (11) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …