KTO, İSMOB VE EMİTT’TE

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) 2014 ve 18. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat fuarlarını ziyaret etti.

Fuar ziyaretleri kapsamında Başkan Hiçyılmaz’a, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ferhat Akmermer ve Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Payza eşlik etti.

İlk olarak CNR EXPO fuar alanında açılan İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB)’nı ziyaret eden Kayseri Ticaret Odası heyeti, fuara katılan Kayserili firmaların açtıkları stantlara sırasıyla konuk oldu.  Başkan Hiçyılmaz, 30’a yakın Kayserili firmanın boy gösterdiği İSMOB 2014 fuarına, Kayseri Ticaret Odası üyesi olan firmalara destek olmak için ziyarette bulunduklarını belirtti.

Başkan Hiçyılmaz, Kayserili firmaların İSMOB’da açtıkları stantları tek tek gezdiklerini belirterek, “Daha önce de yine İstanbul’da çelik kapı sektörü fuarını ziyaret etmiş ve hemşerilerimizle buluşmuştuk. İstanbul Mobilya Fuarı(İSMOB)’na yaptığımız ziyaret ile de mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın bizzat yanlarında olduk. Kayserili firmaların mobilya alanındaki başarılarını, bu fuar ile bir kez daha gözlemlemiş olduk. Bu başarılara imza atan tüm firmalarımızı kutluyorum” dedi.

18. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarını da ziyaret eden KTO Heyeti, Kayseri Valiliği tarafından kurulan Kayseri standını gezdi ve yetkililerden bilgi aldı. KTO Heyeti ayrıca, fuarda Erciyes Dağı’ndaki kış turizminin tanıtımını yapan, Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı ile de bir süre görüştü.

Kayseri Ticaret Odası üyelerinin fuarlara mutlaka katılmaları gerektiğinin altını çizen Başkan Hiçyılmaz, fuarlar konusunda Oda üyelerine bilgi ve belge desteği verdiklerinin altını çizdi.

İSMOB 2014 ve EMİTT (6) [640x480] İSMOB 2014 ve EMİTT (1) [640x480] İSMOB 2014 ve EMİTT (2) [640x480] İSMOB 2014 ve EMİTT (3) [640x480] İSMOB 2014 ve EMİTT (4) [640x480] İSMOB 2014 ve EMİTT (5) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın