“Kınaş İnşaat Geleneksel İftar Yemeği ve Ödül Töreni”

Kınaş inşaat her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği şirket içi iftar yemeğini bu yılda Kınaş Plazada gerçekleştirdi.

150 kişilik idari kadrosunun katılımıyla gerçekleşen iftar yemeği ilahiler eşliğinde bir aile ortamında gerçekleşti.

Kınaş Yönetim Kurulu başkanı Orhan Say konuşmasında her yıl bir aile olmamızın gereği olarak bu birlikteliği gerçekleştiriyoruz. Allah nice Ramazanlara birlikte erişmeyi ve tüm çalışma arkadaşlarımıza Ramazanı hakkıyla değerlendirmeyi nasip etsin dedi.

İftar sonrası geçilen ödül töreninde Kınaş ’ta 5,10 ve 15 yılını dolduran çalışanlara ödülleri ve hediyeleri Kınaş İcra Kurulu Başkanı Hamdi Kınaş, Kınaş Yönetim Kurulu başkanı Orhan Say ve Kınaş Yönetim Kurulu başkan yardımcısı Ali Galip Kalaycıgil tarafından verildi.

Bu sırada bir konuşma yapan Kınaş İcra Kurulu Başkan Hamdi Kınaş “Şirketimizin 29 yılda çok yol kat ettiğini, elde edilen başarıda tüm çalışanlarımızın payı olduğunu vurguladı. Özverili çalışma ve müşterilerimizin güveni sayesinde Kayseri’de 1500 konut üreten, bu yıl 750 konut teslim eden ve İstanbul’da dört proje inşa eder hale gelen firmamızın bugünlere gelmesinde emeği geçen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum ve daha nice yıllar birlikte çalışmayı diliyorum” dedi.

Ayrıca bir müjdeyi de çalışanlarıyla paylaşan Hamdi Kınaş bir dünya firması olma yolunda ilk adım olan yurt dışı inşaatlarına Eylül ayında Kenya projesiyle başlayacaklarını duyurdu.

Gecenin sonunda Kınaş’ a yeni katılan çalışma arkadaşlarına hoş geldin hediyeleri Kınaş inşaat genel koordinatörü Serdar Günal tarafından takdim edildi.kınaş iftar (1) [640x480] kınaş iftar (2) [640x480] kınaş iftar (3) [640x480]kınaş iftar (4) [640x480] kınaş iftar (5) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …