KILIÇASLAN EĞİTİM KURUMLARI TEOG ŞAMPİYONLARINI ÖDÜLLENDİRDİ

Kayseri Kılıçaslan Eğitim Kurumları bünyesindeki orta okullar, 2014 Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda da (TEOG) elde ettiği şampiyonluklarla Kayseri’ye büyük gurur yaşattı. Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Akansu, İstikbal, Aliye Boydak ve Yelkenoğlu Kolejleri’nde öğrenim gören öğrencilerden 3’ü sınavda sorulan 120 soruyu da doğru cevaplayarak şampiyon olurken 30’dan fazla öğrenci de % 1’lik dilime girmeyi başardı.

Başarılı öğrenciler Akansu Koleji’nde yapılan ve ailelerinin de katıldığı bir törenle madalya ve hediyelerle ödüllendirildiler. Başarıyla ilgili bir değerlendirme yapan Kılıçaslan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ali Köksal:” Kurum Olarak hem 2014 LYS’de hem de TEOG’da şampiyonlar çıkarmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz, başarılı öğrencilerimizi, onları yetiştiren öğretmenlerini ve bu öğrencilere destek olan ailelerini tebrik ediyoruz.” dedi.

Aliye Boydak Koleji öğrencilerinden Melih Önal da :” Çok çalışma yerine düzenli çalışmayı sistem olarak benimsedim, her gün yaklaşık iki saat ders çalışarak TEOG’ta bütün soruları doğru cevapladım, başarımda ailemin yanı sıra okul ve dershane öğretmenlerimin de büyük katkısı oldu, hepsine teşekkür ediyorum, TEOG’a hazırlanırken sosyal hayatımı da ihmal etmedim, yüzme, sinema gibi faaliyetlerimi de devam ettirdim, hatta televizyonda beğendiğim üç diziyi hiç kaçırmadan izledim, kısacası sınava hazırlanırken çocukluğumu da yaşadım.” dedi.

Bütün soruları doğru cevaplayan Akansu Koleji öğrencisi Aleyna Çolak ise:” Normal şartlarda çalışmayı sevmiyorum ama öğretmenlerimizin desteği ve etüt uygulamaları ile çalışma alışkanlığım başladı ve TEOG’ta şampiyonluk elde ettim. Liseyi Yelkenoğlu Fen Lisesi’nde okuyacağım.” şeklinde konuştu.

İstikbal Koleji’nin şampiyonu Ahmet Rasim Emirdağı da başarısının 3 yıllık bir çalışmanın ürünü olduğunu vurgulayarak lise hayatını Kılıçaslan Fen Lisesi’nde devam ettireceğini ifade etti. Yapılan konuşmaların ardından sınavda tüm soruları doğru cevaplayan Aleyna Çolakoğlu, Melih Önal ve Ahmet Rasim Emirdağı’nın yanı sıra diğer önemli başarılara imza atan öğrencilere hediyeleri ve onur madalyaları okulların idarecileri tarafından verildi.

TEOG (2) [640x480]

TEOG (2) [640x480] TEOG (1) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …