Ana Sayfa / Kayserispor’da Teknik Direktör İçin İlk Aday Abdullah Avcı

Kayserispor’da Teknik Direktör İçin İlk Aday Abdullah Avcı

zKayserispor‘da, Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında oynanan ve 5-1 kaybedilen Fenerbahçe maçı sonrası görevi bırakan Robert Prosinecki‘nin yerine yerli teknik adam Abdullah Avcı‘nın düşünüldüğü iddia edildi.

YÖNETİM AVCI’YI İSTİYOR
Kayserispor‘da Hırvat teknik direktör Roberto Prosinecki ile yaşanan ayrılıktan sonra gözler yeni teknik direktöre çevrildi. Sporx.com’un özel haberine göre Prosinecki’nin bugün duyulan istifasının Fenerbahçe maçı sonrası gerçekleştiği ifade edilirken, Kayseri yönetiminin adaylar arasında ilk düşüncesinin eski milli takımlar teknik direktörü Abdullah Avcı olduğu öğrenildi.

5 AYDIR TAKIM ÇALIŞTIRMIYOR
Ağustos ayında A Milli Futbol Takımı koltuğunu bırakarak istifa eden Avcı, yaklaşık 5 ay dinlenirken, yeni yıl ile birlikte tekrar teknik direktörlük kariyerine devam edeceği ifade edildi.
Kayserispor‘da yöneticilerin teknik direktör adayları üzerinde tartışmaya başladığı, Abdullah Avcı için de çeşitli çevrelerden görüş alındığı iddia edildi.

Göz Atabilirsiniz.

Mostar’da Kayseri rüzgarı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları uluslararası alanda hizmet …

Bir cevap yazın