KAYSERİGAZ’DAN TÜRK TELEKOM’A EĞİTİM!

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile ismini sık sık gündeme taşıyan Kayserigaz, doğalgazın etkin kullanımı konusunda kamu kurum ve kuruluş çalışanlarına seminerler düzenlemeye devam ediyor.

80 yıllık tecrübenin sahibi Almanya’nın enerji şirketlerinden EWE A.G. çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Kayserigaz, doğalgazın verimli kullanılması amacıyla Türk Telekom çalışanlarına “Temel Doğalgaz ve Doğalgazda Teknik Emniyet Eğitimi” veriyor.

Kayserigaz’ın verdiği  eğitim süresince T. Telekom çalışanları doğalgaz nedir, doğalgaz kullanımında dikkat edilecek hususlar, doğalgazın kullanım alanları, tehlike anında ne tür müdahaleler yapılmalı, doğalgaz altyapısında dikkat edilecek hususlar, kurum ve kuruluşlarla ortak hareket etme gibi pek çok konuda bilgilendiriliyor.

Konuyla ilgili görüşlerini sunan Kayserigaz İşletme Bakım Müdürü Bülent Coşkun, gerçekleştirdikleri bu aktiviteler sayesinde doğalgaz konusunda ki bilinci artırdıklarını, paydaşları olan alt yapı hizmetleri sunan birimlerin ve olaylarda birlikte hareket ettikleri polis, itfaiye gibi kuruluşlara da teknik anlamda bilgilerini paylaştıklarını aktardı. İlerleyen haftalarda da Emniyet Müdürlüğü, Polis Meslek Yüksek Okulu, Belediyeler, KCETAŞ, KASKİ gibi kurumlara eğitimler verileceğinin bilgisini verdi.EĞİTİM [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın