KAYSERİGAZ HERYERDE

z100’ü aşkın ödeme noktası ve 22 anlaşmalı banka ile Kayserigaz ödeme noktaları, doğalgaz kullanıcılarını rahatlatıyor.

Kayseri’nin sorunsuz gaz arzını sağlayan Kayserigaz, sahip olduğu ödeme noktaları ile göz dolduruyor. Kurulduğu günden bugüne dek Kayserili vatandaşlara çevreci ve konforlu yakıt olan doğalgazın dağıtım ve pazarlama hizmetini yapan Kayserigaz, abonelerinin faturalarını tahsil edebilmeleri için büyük kolaylıklar sağlıyor.

Geçtiğimiz yıllarda PTT ile protokol imzalayan Kayserigaz, bu sayede tüm abonelerinin PTT ofislerinden fatura tahsilatı yapabilmesine olanak sağladı. 48 PTT merkezinden fatura yatırabilme şansına kavuşan abonmanlar, Kayserigaz tahsilat ofislerine gelmeden istedikleri şubeden fatura borçlarının ödemelerini yapabilmektedirler.

Anlaşmalı banka sayısında her geçen gün artışa giden Kayserigaz, bugün 22 banka ile ortak çalışarak doğalgaz kullanıcılarının yüzlerini güldürmektedir. Vezne tahsilatı, otomatik ödeme ve internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanabilen banka kullanıcıları, bu kanallar sayesinde doğalgaz fatura borçlarını rahat bir şekilde ödeyebilmektedirler.

2013 yılında Türkiye’de ilk ve tek örneği olan ‘Akıllı Vezne’ uygulamasına dâhil olan Kayserigaz, abonelerine verdiği değeri bu yolla göstermiştir. Veznelerde sıra bekleme derdine son veren bu uygulama ile doğalgaz kullanıcıları 7/24 şekilde faturalarını ödeyebilme ayrıcalığına kavuşmuşlardır. Diğer yandan, elektrik ve su faturalarının tahsilat işlemlerine de izin veren Akıllı Vezneler, bu sayede her üç fatura için tek bir ödeme noktası haline gelmiştir. Kayseri’nin 13 farklı bölgesinde konumlandırılan Akıllı Vezneler sayesinde doğalgaz abonmanları kendilerine en yakın vezneden diledikleri an tahsilat işlemi yapabilmektedirler.

Diğer yandan, 2014 yılında Kredix Ödeme Noktası ile anlaşma yaparak toplamda 7 ödeme noktasını daha hanesine kazandıran Kayserigaz, abonelerine sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün artırarak şehrin güvenli ve düzenli gaz arzını sürdürmektedir.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …