KAYSERİGAZ DURMUYOR

DSC_5845 [640x480]Konforlu ve ekonomik yakıt olan doğalgazın dağıtım ve pazarlama işini üstlenen Kayserigaz iftar sonrası çalışmaya devam ediyor.

Kayserigaz İç Tesisat Birimi yaklaşan bayram nedeniyle fazla mesai yapmaya hazırlanıyor. Bayram öncesi tüm abonelerinin doğalgaz kullanımını hazır hale getirmek, bayramda herhangi bir mağduriyete sebebiyet vermemek adına, Kayserigaz İç Tesisat Departmanı, bayramdan önceki hafta iftar saatlerinden sonra da çalışmalarını sürdürecek.

Tesisat kontrol, gaz açma kapama, tesisat projelendirme gibi işlemlere bayramdan önceki hafta iftar saatlerinden sonra devam edileceğini duyuran ilgili birim, bu sayede bayram öncesinde vatandaşların sorunsuz gaz kullanımına devam etmesini amaçlıyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kayserigaz İç Tesisat Birim Sorumlusu Mehmet Onur Aydın, yaklaşan bayram sebebiyle, doğalgaz abone müracaatlarında artış olduğunu belirterek, bu yüzden bayramdan önce gaz açma sırasında bekleyen vatandaşların fazla mesai yaparak doğalgaz kullanımlarını sağlayacaklarını belirtti. Diğer yandan, proje onay, tesisat kontrol gibi işlemleri sürdüreceklerini bu sayede bayramda herhangi bir mağduriyete yer vermeyeceklerini de sözlerine ekledi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …