KAYSERİGAZ ÇALIŞANLARI 8. GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

KAYSERİGAZ İFTAR  (1) [640x480] KAYSERİGAZ İFTAR  (2) [640x480] KAYSERİGAZ İFTAR  (3) [640x480] KAYSERİGAZ İFTAR  (4) [640x480]İlk olarak 2007 yılında başlatılan ve her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirilen Kayserigaz İftar Yemeği’nin 8. si, Erciyes Binicilik ve At Çiftliği’nde yapıldı.

Almanya’nın enerji devi, 80 yıllık tecrübenin sahibi EWE AG’nin grup şirketi olan Kayserigaz, çalışanlarını eğlendirmeye devam ediyor.

Ramazan ayının manevi havasını hep birlikte solumak, birlik beraberlik duygularını pekiştirmek ve Kayserigaz ‘aile’ kavramına katkıda bulunmak için her yıl düzenlenen Kayserigaz İftar Yemeği’nin 8. si Erciyes Binicilik tesislerinde gerçekleştirildi. Çok sayıda kişinin yer aldığı yemekte, EWE Turkey Holding Genel Müdürü Frank Quante, Bursagaz Genel Müdür Yardımcıları ve Birim Yöneticileri, EWE Enerji Yöneticileri ve Kayserigaz Ailesi tam kadro olarak iştirak gösterdi.

Eski Ramazan günlerinin neşesini hatırlamak adına, Hacivat ve Karagöz gösterisiyle başlayan İftar Yemeği, tasavvuf müziğinin huzur veren nameleriyle devam etti.  Yemek esnasında, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapan Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, katılan herkesi sevgi ve saygısıyla selamlayarak, böylesine ulvi bir zamanda Kayserigaz olarak bir arada oldukları için son derece mutluluk duyduğunu ifade etti. Diğer yandan, Kayseri’nin güvenli ve düzenli gaz arzı için adeta bir arı kovanı gibi çalışan Kayserigaz ailesine, azimli ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, mübarek Ramazan ayının bereketinin ve rahmetinin herkese hayırlı olmasını diledi.

Gecenin sonlarına doğru sahne alan ‘ateş adam’ gösterileriyle herkesi büyülerken,  hemen ardından başlayan canlı müzik katılımcıları eğlendirdi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …