KAYSERİGAZ AİLESİ PİKNİKTE BULUŞTU

Kayserigaz çalışan ailelerinin katılımıyla gerçekleşen 6. geleneksel piknik organizasyonu yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Kayserigaz çalışanları aileleri ile birlikte; yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşmak ve aileleri ile güzel vakit geçirmek için 17 Haziran Pazar günü Kayserigaz kampus bahçesinde düzenlenen piknik ile bir araya geldi ve düzenlenen etkinliklerle eğlendi.

Kayserigaz yerleşkesi içerisinde düzenlenen piknik organizasyonunda Kayserigaz çalışanları, aileleriyle birlikte katılarak verilen mangal ziyafeti ile keyifli dakikalar geçirdiler.

Mangal ziyafetine müteakip çocuklar, palyaçolar eşliğinde animasyonlar izlediler ve kendilerine sunulan sürpriz hediyelerle mutlu oldular.

Büyükler ise düzenlenen rodeo, tavla turnuvası, dart, jenga, koca ayak, havlu-su, havuzda elle balık yakalama, şut gibi farklı oyunlarla eğlenerek stres atıp enerji topladılar. Yarışmalarda ilk üçe girenlere sürpriz hediyeler verildi. Düzenlenen yarışmalar arasında rodeo, havuzdan alabalık yakalama yarışması ve havlu-su yarışması bütün misafirlerin en çok ilgisini çeken ve eğlenilen yarışmalar oldu.

Düzenlenen oyun ve yarışmalardan sonra Kayserigaz bahçesinde Akademi Müzik tarafından konser verilerek çalışanlara ve ailelerine unutulmaz bir gün yaşatıldı.

Kayserigaz çalışanlarının aileleri, “Kayserigaz’ın düzenlediği bu tür faaliyetler kurumsal bir şirket olduğunun göstergesi ve Kayserigaz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakla kalmayıp çalışan memnuniyetini de sağlıyor. Kayserigaz ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyuyoruz“ diyerek görüşlerini ifade ettiler.

Piknikte konuşan Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora; Kayserigaz çalışanları ve değerli aileleri ile birlikte olmaktan çok mutlu olduklarını, yoğun çalışma temposu dışında sosyal aktiveleri de sürekli gerçekleştirmeye çalışacaklarını vurgulayarak aileleri ile birlikte katılan tüm çalışanlara teşekkürlerini iletti. Konuşmanın ardından çektirilen hatıra fotoğraflarıyla düzenlenen etkinlikler sona erdi.

Bir yanıt yazın