Kayseri’deki konut projeleri 3 boyutlu olarak internette

Sunduğu 3 boyutlu uygulama ile gayrimenkul sektöründe yeni bir trend başlatan 3DKonut.com’un 2014 versiyonu yayına başladı. Sitenin yöneticisi Aybars Görpe, yeni versiyonda bilindik arama kriterlerinin dışına çıktıklarını vurgulayarak, kullanıcılara yepyeni bir gayrimenkul arama deneyimi sunduklarını söylüyor. Görpe; “3DKonut.com’da ziyaretçilerimizin kendi ilgi, beklenti ve yaşam stilleri doğrultusunda arama yapabilme imkanı var. Kayserili kullanıcılarımız, şehirlerindeki önemli konut projelerini tüm detaylarıyla inceleyerek, kendilerine en uygun olanı seçme şansına sahip” dedi.

“Türk inşaat sektörünün güncel bilgi bankası”

3DKonut.com’un artık yanlızca 3 boyutlu projeleri gösteren bir emlak portalı olmanın ötesinde inşaat sektörünün bilgi bankasını içinde barındıran arama motoru haline geldiğini söyleyen Görpe, Kayseri’de inşaat sektörüde faaliyet gösteren firmaların kuruluş tarihi, yapımı üstlendikleri projeler, adres ve iletişim bilgileriyle birlikte sitede listelendiğini söyledi. 3DKonut.com’un aynı zamanda sektörden ve gündemden güncel gelişmelerin anlık verildiği haber akışı da bulunuyor.

En yeni fırsat ve kampayalar bir arada!

3 Boyutlu proje arama motoru 3DKonut.com’un yeni hizmetlerinden bir diğeri ise, inşaat projeleri ile ilgili fırsat ve kampanyalar. Site, Kayseri’deki firmaların lansamana özel fiyatları, indirim ve hediye kampanyaları, vade ve faiz avantajları gibi fırsatları anında kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Şu anda 81 ildeki yaklaşık 900 inşaat firmasına ait 1.800’ün üzerinde projenin bir arada sunulduğu, Dünyanın ilk ve tek 3 boyutlu konut portalı hakkında detaylı bilgi için www.3DKonut.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 3d konut (3) [640x480] 3d konut (1) [640x480] 3d konut (2) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın