KAYSERİ SPOR ADAMLARI İLK GENEL KURULUNU YAPTI

spor adamları (1) spor adamları (2) spor adamları (3) spor adamları (4) spor adamları (5) spor adamları (6) spor adamları (7) spor adamları (8) spor adamları (9) spor adamları (10) spor adamları (11) spor adamları (12) spor adamları (13) spor adamları (14) spor adamları (15) spor adamları (16) spor adamları (17) spor adamları (18) spor adamları (19) spor adamları (20)Spora emeği geçen herkesin bir çatı altında toplanması, ebediyete intikal edenlerin  hatırlanması, Kayseri’nin  spordaki başarı ve tanıtımının daha iyi yapılması için  kurulan  Kayseri Spor Adamları Derneği ilk genel kurulunu  yaptı.

Kadir Has Kongre Merkezinde gerçekleştirilen genel kurul saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başladı. Daha sonra avukat Rasim Altop’un divan başkanlığı yaptığı genel kurulda, kurucu başkan Halim Demir, diğer kurucu üyelerle yaptıkları çalışmaları anlattı, ilk ve yeni bütçeyi okudu. Daha  sonra  Halil Severcan, derneğin kuruluş amacı ve hedeflerini özetledi. Severcan, spora emeği geçen  ve ebediyete  intikal edenlerle ilgili hazırladığı  slaytı gösterdi. Fehmi Kuş’da, spora emeği geçen herkesi bu dernekte toplamak istediklerini, sporun  birlik, beraberlik, dayanışma, kaynaşma, tanışma olduğunu tekrarladı.

Daha sonra yapılan seçimde  yeni yönetime Ahmet Özdemir, Ahmet Özel, Davut Güleç, Fehmi Kuş, Halil Severcan, İbrahim Yılmaz, İshak Kattaş, Mehmet Sönmez, Mustafa Dördüncü, Sabri Büyükbahçeci, denetim kuruluna ise; Rasim Altop, Yusuf Akdamar, Hüdaverdi Aydoğdu  seçildi. Yeni yönetim ve denetim kurulu ilk toplantısında görev dağılımı yapacak.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın