KAYSERİ SMMM ODASI BAŞKANI SUAT ÖZSOY İSRAİL’İ KINADI

zKayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Suat Özsoy İsrail’in Gazze’ye yapmış olduğu saldırıları kınadı.

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Suat Özsoy, İsrail’in Gazze’ye yönelik günlerdir devam eden saldırılarını şiddetle kınadı.

Özsoy İsrail devletinin Gazze’ye yönelik yapmış olduğu “insanlık dışı saldırılarına” ilişkin yaptığı açıklamada dünyanın neresinde yaşanırsa yaşansın, kimden gelirse gelsin ve gerekçesi ne olursa olsun her türlü zulmün bir insanlık suçu olduğuna inandıklarını  belirtti ve devlet eliyle yapılan zulüm ve şiddetin bir an evvel durdurulması gerektiğini söyledi.  Bu duruma dünyanın sessiz kalmaması ve bu acıyı durdurmaya yönelik adımların bir an önce atılması gerektiğini düşündüklerini ifade eden Özsoy, ” Mübarek Ramazan ayı içerisinde Müslüman kardeşlerimize yapılan zulüm karşısında elem ve keder içerisindeyiz. Yaşanan bu insanlık suçunun bir an evvel sona ermesini diliyoruz. Allah oradaki kardeşlerimizin yardımcısı olsun” dedi.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …