KAYSERİ FORUM’DA DOLGİ RÜZGÂRI

Binlerce çocuğun sevimli kahramanı, Kayserigaz’ın renkli maskotu Dolgi, Kayseri Forum ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşattı.

2009 yılından beri Kayserigaz’ın sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürüttüğü Dolgi Çocuk Tiyatrosu, sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Ramazan Ayı’na özel olarak alışveriş merkezlerinde sahne alan Dolgi’nin ilk durağı Kayseri Forum oldu. Profesyonel tiyatro ekibi, renkli kostümleri ve sevimli dekoruyla Kayseri Forum ziyaretçilerini karşılayan Kayserigaz Dolgi Çocuk Tiyatrosu, onlarca minik yüreğe eğlenceli anlar yaşattı. Çevre konusunda verdiği sosyal mesajları, hareketleri dansları ve akıcı içeriği ile izleyicilerden tam not alan Dolgi, oyun süresince dağıttığı hediyelerle de katılımcıların beğenisini kazandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kayserigaz Kurumsal İletişim Birimi; Dolgi’nin farklı mekânlarda çocuklarla buluşmasından oldukça memnun olduklarını belirterek, gerekli desteği sağlayan Kayseri Forum yöneticilerine de teşekkürlerini iletti. 12-18 Temmuz tarihleri arasında, Dolgi’nin Kayseri Park Alışveriş Merkezi’nde sahne alacağının bilgisini de veren Kayserigaz yetkilileri, yılın farklı zamanlarında farklı yerlerde Dolgi’nin çocuklarla buluşacağının müjdesini de verdiler.Dolgi Gösteri Kayseri Forum [640x480]