Ana Sayfa / Haberler / Ekonomi / KAYMOS 3-6 Aralık 2017 İsrail Ticaret Heyeti

KAYMOS 3-6 Aralık 2017 İsrail Ticaret Heyeti

KAYMOS bünyesinde kurulmuş olan Mobilya URGE kümesi Ekim ayında gerçekleştirilen Katar ve Kuveyt heyetinden sonra İsrail’i ziyaret ediyor. URGE kümesine üye 9 firma yıllık Türkiye’den yıllık 50 Milyon Doların üzerinde mobilya ithal eden İsrail’de yeni ortaklıklar ve bağlantılar kovalarken, özelde Kayseri’nin, genelde ise Türk mobilyasının İsrail pazarındaki payını artırmaya çalışacaktır. Ayrıca, Kayseri’nin mobilya sektöründeki konumu ve önemi ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde anlatılacaktır.

KAYMOS  Yönetim Kurulu üyesi ve Dernek Genel Sekreteri  Sayın Şakir Alparslan Başkanlığındaki heyetin Tel Aviv’de 4 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan ve T.C. Tel Aviv Büyükelçisi Sayın Mekin Mustafa Kemal Ökem’in açılışını onurlandırması beklenen ve organizasyonu Shedu Danışmanlık ve Dış Ticaret tarafından yapılan ikili iş görüşmelerine mobilya sektöründe önde gelen 40’ın üzerinde İsrailli firmanın katılacağı öngörülmektedir.

İkili iş görüşmelerine ek olarak 3 Aralık 2017 tarihinde Ashdod Limanını ziyaret ederek İsrail’e ihracatta lojistik maliyetleri ve işlemlerine ilişkin bilgi alacak olan heyetin, 5 Aralık 2017 tarihli Kudüs Ticaret Odası ziyaretini müteakiben programı tamamlayıp Türkiye’ye dönmesi beklenmektedir.

Göz Atabilirsiniz.

Turizmde markalaşma masaya yatırıldı

Nestlé Professional tarafından düzenlenen “Türkiye Turizmini Markalaştırmak” paneli Akdeniz Bölgesi’nden çok sayıda otel sahibi, şef …