Kardeş Okul – Her Çocuğun Bir Hayali Olsun, Hayalleri Gerçek Olsun

Kayseri Emniyet Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünün koordineli çalışmaları sonucu; eğitim ve öğretime katkıda bulunmak amacıyla özellikle şehir dışından göç eden ailelerin ağırlıklı olduğu öğrencilerin sosyal, kültürel ve eğitim faaliyetleri açısından desteklenmesi için Hacı Nuh Nuhoğlu İlkokulu  Emniyet tarafından  “Kardeş Okulu” olarak saptandı.

Proje kapsamında, Hacı Nuh Nuhoğlu İlkokulunda öğrenim gören 18 çocuğa yönelik Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesi ve Erkilet Havaalanı Şube Müdürlüğü görevlilerince havaalanı gezdirilerek tanıtımı yapıldı.

Çocuk Şube Müdürlüğünce, çocukların bedensel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini sağlıklı olarak tamamlamaları ve yeteneklerini en üst düzeyde geliştirmeleri, hayatlarına belli ideallerle pozitif anlamda devam edebilmeleri ve Emniyet Teşkilatının tanıtımının yapılarak polislik mesleğinin sevdirilmesi amacıyla “Her Çocuğun Bir Hayali Olsun, Hayalleri Gerçek Olsun” Projesi gerçekleştirildi.

Çocuk Şube Müdürlüğü ile Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri nezaretinde Salih Avgın Paşa Ortaokulunda öğrenim gören 30 çocuk, Sadiye Nuhoğlu Ortaokulunda öğrenim gören 20 çocuk, Ali Osman Özel Ortaokulunda öğrenim gören 30 çocuk Emniyet  Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü (Kent Güvenlik Sistemi), Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü gezdirildi, polislik mesleğinin tanıtımı yapılarak, çocuklara ikramlarda bulunuldu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın