Jeotermal İhalesi 21 Temmuz’da

 Kayseri‘nin Melikgazi İlçesi’nde 2 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ruhsat sahasını  Kayseri Valiliği  21 Temmuz’da ihale yoluyla aramaya açacak.

Kayseri Valiliği’nin ruhsatlı jeotermal saha ihale ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, Kayseri‘nin Melikgazi İlçesi’nde yer alan 2 jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama ruhsat sahası ihale yoluyla aramaya açılacak. Söz konusu jeotermal kaynak ve doğal mineralli su arama sahaları için taban ihale bedeli 24 bin 487 TL ile 78 bin 726 TL arasında değişecek. İhale 21 Temmuz 2014 tarihinde saat 14.00’de gerçekleştirilecek.

İhale için gerekli şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde Kayseri Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Doğal Kaynaklar Ruhsat ve Kültür varlıkları Müdürlüğünden ücretsiz olarak görülebilecek. İhale Kayseri Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı salonunda yapılacak, ihale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbest olacak. Posta veya diğer yollardan yapılan başvurular geçersiz sayılacak.z

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …