İSTİKBAL MOBİLYA ZİYARETİ

İstikbal Mobilya İdari Mali Genel Müdür Yardımcısı Sami Boydak, KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın’ı makamında ağırladı. Aynı zamanda KalDer Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olan Boydak, Kayseri’de KalDer’in bir temsilcilik açması gerektiğini merkez KalDer yönetiminde bir süredir dile getirdiklerini ve temsilciliğin nihayet açılmış olmasından duydukları memnuniyeti ifade etti.

İstikbal, Boytaş ve Merkez Çelik olmak üzere Boydak Grubu’na bağlı 3 firmanın KalDer üyesi olduğunu hatırlatan Sami Boydak, Toplam Kalite Yönetimi felsefesine gönülden inandıklarını, KalDer’in çalışmalarını önemsediklerini belirtti. KalDer Yönetim Kurulu’nda olmasını da bu anlamda bir sosyal sorumluluk olarak gördüğünü ifade eden Boydak, KalDer’in çalışmalarına şimdiye kadar gönülden destek verdiklerini ve temsilciliğin açılmasıyla beraber özellikle Kayseri için bu desteğin süreceğini belirtti.

Boydak, KalDer’in EFQM Mükemmellik Modeli’ni uygulayan kurumlar arasında Ulusal düzeyde organize ettiği ödül sürecinde 2012 yılında Boytaş Mobilya ve İstikbal Mobilya’nın Başarı Ödülü aldığını, bu süreçlere dahil olmakla Kayseri sanayisine de öncülük etmek istediklerini belirtti.

Boydak ayrıca 16’sı kurumsal toplamda 39 üyesi bulunan KalDer’in Kayseri’de TKY yolculuğunda henüz yolun başında olduğunu belirtti. KalDer’in tüm Türkiye’de 2.500’e yakın üyesi varken Kayseri’de sadece 16 değil, kamu, özel sektör ve STK’lardan oluşan ve yüzlerle ifade edilen kurumun KalDer’in hizmetlerinden faydalanması gerektiğini; TKY bilincinin bireylere kadar indirgenip toplumsal kalkınmaya katkı sağlamanın da KalDer’in misyonu içinde yer aldığını belirtti.

Ziyarette Yalçın, özellikle KalDer Yönetim Kurulu üyesi olması dolayısıyla da Boydak’ın katkılarının önemini vurgularken bugüne kadarki desteklerinden ötürü teşekkürlerini ifade etti. Yalçın, KalDer’in kamu kurumları, üniversiteler, STK’lar ve özel sektöre yönelik olmak üzere stratejik planı içinde bulunan faaliyet hedefleri hakkında da Boydak’a bilgi aktardı.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın