HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI, VALİ DÜZGÜN’Ü ZİYARET ETTİ

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk, Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etti.

Vali Düzgün, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Kayseri’ye gelen Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Öztürk’ü Valilik girişinde karşıladı.

Hava Lojistik Komutanı Korgeneral Tayfur Fikret Erbilgin ile Kayseri Garnizon Komutanı ve 2’nci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanı Tümgeneral Ali Demiral’ın eşlik ettiği Orgeneral Öztürk ilk olarak Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı.

Konuklarını makamında ağırlayan Vali Düzgün, yaptığı konuşmada, Kayseri’de Hava Kuvvetleri Komutanı’nı ağırlamaktan büyük bir onur ve gurur duyduğunu söyledi

Orgeneral Öztürk’ün 2004 – 2006 yılları arasında Kayseri’de, Garnizon Komutanı ve Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanı olarak 2 yıl görev yaptığını hatırlatan Vali Düzgün, “Kayseri Valiliği görevine başladığımda, kendisini tanımadan önce, sanki Kayseriliymiş gibi, 2 yıl değil de 12 yıl Kayseri’de görev yapmış gibi güzel bir isim bıraktığını, güzel dostluklar kurduğu intibasını edindim. Kendisinin, Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın en üst rütbesinde, Hava Kuvvetleri Komutanı olarak ilimize teşriflerinden dolayı teşekkür ediyor, memnuniyetimi ifade ediyorum” diye konuştu.

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Öztürk de, Kayseri’deki görevinin üzerinden 7 yıl geçtiğini belirterek, memnuniyetini “Kayseri’de bulunmaktan, Sayın Valimizi ziyaret etmekten çok mutlu oldum” sözleriyle dile getirdi.hkk (1) [640x480] hkk (2) [640x480] hkk (3) [640x480]

Bir cevap yazın