Hava Kuvvetleri Komutanı, Kayseri’de Denetlemede

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk, Kayseri‘deki  birliklerde denetleme ve incelemelerde bulundu.

Bu sabah Ankara‘dan özel uçakla Kayseri Erkilet havaalanına gelen Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk’ü, Garnizon ve 2’nci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanı Tümgeneral Ali Demiral, 127nci Hava Ana Ulaştırma Üs Khava1 [640x480] hava2 [640x480]omutanı Tuğgeneral Mehmet Cahit Bakır, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Namık Boran, 1’inci Komando Tugayı Komutanı Tuğgeneral Aydoğan Aydın ve yüksek rütbeli subaylar törenle karşıladı. Orgeneral Öztürk daha sonra sırasıyla Kayseri‘de 12’nci Hava Ana Ulaştırma Üssü, Talas İlçesi‘ndeki Jandarma Bölge Komutanlığı ve Zincidere’deki 1’inci Komando Tugayı’nı ziyaret ederek, denetleme ve incelemeler yaptı.

Kayseri‘de 2004- 2006 yılları arasında Tümgeneral rütbesiyle Garnizon Komutanlığı yapan Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Öztürk, 4 Şubat’ta da Kayseri‘ye gelmiş, Garnizon Komutanlığı ve 2’nci Hava İkmal bakım Merkezi Komutanlığı, Valilik ve Büyükşehir Belediyelerine ziyarette bulunmuştu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın