GHSİM, HİSF il Temsilcisi ve Erciyes kar Kaplanları Spor kulübü Gazeteciler cemiyetinde

Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, aynı anda bin 500 kişiye spor yaptıracak. İl müdürlüğü, farklı spor dallarındaki federasyon temsilcilerinin de desteği ile birlikte şehirdeki üst düzey yöneticilerle vatandaşı futbol sahasında buluşturarak, spor yapmanın insan sağlığı için yararlarını anlatacak.
Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Metin Özen,  Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il Temsilcisi Davut Güleç ve Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Başkanı Rifat Postacı Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya’yı ziyaret etti. Ziyarette yeniden göreve seçilen Altınkaya’yı kutlayan Özen, yaptıkları çalışmalarla ilgili de bilgiler verdi.
Özen, Kayseri’nin, şehre kazandırılan birçok spor tesisi sonrasında çok sayıda şampiyonaya ev sahipliği yaptığını ve yoğun bir programın olduğunu ifade etti. 10 Haziran Olimpik Gün nedeniyle de çalışmaların olduğunu aktaran Özen, Kadir Has Dış Sahası’nda bin 500 kişiye aynı anda spor yaptıracaklarını belirtti. Şehrin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, vatandaşlar, lisanslı ve profesyonel sporcular bugüne davet edildi.
Özen, gün nedeniyle düzenlenen bazı etkinliklerinde yapılacağını ama amaçlarının herkesi sağlıklı bir yaşam için spor yapmaya, sporla zihinde kalabileceklerini göstermek istediklerini aktardı. Cemiyet Başkanı Altınkaya’da, yapılacak olan etkinliklere basın olarak destek vereceklerini ifade etti.
Ziyarette Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri Temsilcisi Davut Güleç’te Bodrum’da yapılan  Balkan ülkeleri Herkes İçin Spor Festivalinde, halat çekmede  Balkan şampiyonu olmaktan duydukları  mutluluğu anlatırken “Topraklarımıza olan borcumuzu ödemeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın