Ana Sayfa / Haberler / İçişleri-Adalet / Genç avukat evi ile yandı

Genç avukat evi ile yandı

38 yaşındaki avukat Kürşat Başkır, Bodrum’da, evinde çıkan yangına uykuda yakalandı. Ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Başkır, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Avukat Kürşat Başkır’ın Umurça Mahallesi, Yaka Sokak’ta bir apartmanın üç katındaki evinde yangın çıktı. Çıkış nedeni henüz belirlenemeyen yangın kısa sürede tüm evi sardı. Komşuların dumanları farkedip haber vermesi üzerine gelen itfaiye, polis ve 112 ekipleri, eşi alışverişte olduğu öğrenilen Başkır’ın evde uyuduğunu öğrenince seferber oldu. Bir yandan alevleri su sıkarak söndürmeye çalışan itfaiye ekipleri, bir yandan da içerdeki Başkır’ı dışarı çıkardı.

Dumandan etkilendiği sanılan ve vücudunda yanıklar meydana gelen Başkır, ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.Durumu ağır olan Başkır, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.Yangın, itfaiyenin çabaları sonucu bir buçuk saatte güçlükle söndürülürken, ev kullanılmaz hale geldi. Polis, yangınla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Göz Atabilirsiniz.

Dilenci çocuklar ve  İşçilerde sona gelindi

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında; 10.08.2015 tarih ve 2015/5 sayılı …