GALATASARAYLI TARAFTAR MAÇA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı’nda oynanan Galatasaray Kayseri Erciyesspor maçına sarı-kırmızılı takım taraftarları büyük ilgi gösterdi. Kayseri’nin yanı sıra, Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Ankara, Adana, Diyarbakır ve İstanbul’dan çok sayıda Galatasaraylı taraftar maçı izlemek için Kayseri’ye geldi. Yaklaşık 7 bin civarında taraftar maçı izledi.

-KAYSERİ ERCİYESSPOR İLK KEZ EN ÇOK TARAFTARINI BU MAÇTA GÖRDÜ

Kayseri Erciyesspor, Galatasaray ile oynanan maçta tribünler tamamen dolmazken mavi siyahlıların taraftarı ilk kez bir maça büyük ilgi gösterdi. 12 bin civarında taraftar tribünlerde takımlarına destek verdi.

-HİKMET KARAMerc-gs dgulec (1)AN KAYSERİ’DE İLK SINAVINA ÇIKTI

Fuat Çapa ile yolların ayrılmasının ardından Kayseri Erciyesspor’un başına geçen Hikmet Karaman ilk kez Kayseri’de takımının başında maça çıktı. Bursaspor maçında ilk görevine başlayan Karaman, rakibi karşısında takımı mağlup olmuştu. Karaman, 9 yıl sonra Kayseri’ye ikinci kez gelmiş ve görev yapmış oldu.

-GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Kayseri Erciyesspor il Galatasaray maçı için polis ve özel güvenlik görevlileri geniş güvenlik önlemi aldı. Polis, Galatasaraylı taraftarları sorunsuz bir şekilde stada intikalini sağladı. Yaklaşık bin 500 kadar polis ve özel güvenlik maç boyunca stat etrafında ve içinde görev yaptı.

Bir cevap yazın