Ana Sayfa / Haberler / Spor / Erciyes’te ‘Playground’da yapıldı

Erciyes’te ‘Playground’da yapıldı

Kış sporlarıyla kostümlü eğlenceyi buluşturan Red Bull Jump and Freeze 31 Ocak’ta Erciyes Kayak Merkezi, Develi Kapı Magna Apex Tesisi Playground’da yapıldı.

Kendi tasarladıkları eğlenceli kostümleriyle yarışan 32 takım arasında en dikkat çekici performansı sergileyen Şeyh Rider kostümüyle Umut Öğücü birinci oldu. En iyi kostüm ödülünü ise “Taş devri” kostümüyle Gökhan Karaköse, İbrahim Özdel ve Dinçer Sertkaya ekibi aldı.

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Musrtafa Çelik ve Erciyes A.Ş. Genel Müdürü Dr. Murat Cahit Cıngı’nın katılımıyla gerçekleşen kış sporları organizasyonu kapsamında Red Bull Jump and Freeze 31 Ocak’ta Türkiye’de ikinci kez yapıldı. Erciyes Kayak Pisti’nde düzenlenen etkinlikte yarışmacılar eğlenceli kıyafetler ve ekipmanlarla önce 50 metrelik pistten kayarak rampadan uçtu ve soğuk havaya aldırmadan buz gibi suyla dolu havuza daldı. Yarışmacılar takım veya bireysel olarak sadece snowboard ya da kayak ekipmanlarıyla değil, kızağı da atlama aracı olarak kullanarak izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı. Yarışmacıların giydiği eğlenceli kıyafetler de etkinliğin şov unsurunu güçlendirdi.

Kendine has kostümleriyle rampadan uçup soğuk suya dalan yarışmacılar Atiye, Ece Vahapoğlu, Şahika Ercümen, Poison, Deniz Özgün, Özlem Süer, Simge Fıstıkoğlu, Çiçek Güney, Mehmet Yayla, Mehmet Güney, Bilge Öztürk ve Kemal Pekser gibi ünlü isimlerden oluşan jüri tarafından değerlendirildi. Kostüm seçimi, atlayış performansı ve seyircinin tepkisi jürinin puanlarını belirledi. En başarılı atlayışı yapan Şeyh Rider, kostümüyle Umut Öğücü birinci olarak Türkiye’de ikincisi düzenlenen Red Bull Jump and Freeze’in şampiyonu ve büyük ödülün sahibi oldular.

Göz Atabilirsiniz.

Kocasinan masa tenisi, geleceğin karatecileri ve voleybol derbisi

KOCASİNAN’IN MASA TENİSİ TAKIMLARI TURNUVAYA DAMGA VURDU Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Erkekler ve …