ERCİYES YARIYIL TATİLİNE HAZIR

Yarıyıl tatili öncesi Erciyes’te tatlı bir telaş yaşanıyor. Erciyes’te faaliyet gösteren turizmciler, kayak kursu başta olmak üzere yarı yıl tatilinde düzenleyecekleri etkinliklerle ilgili hazırlıklarını tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi Erciyes A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yücel İkiler, Erciyes’in her haliyle sömestir tatiline hazır olduğunu söyledi. Erciyes A.Ş. olarak tüm kayak hocalarını Snow Akademi bünyesinde bir araya getirerek ehliyetsiz kişilerin kayak eğitimi vermesin önüne geçtiklerini belirten İkiler, bu yarıyıl tatilinde düzenlenecek kayak kursları hakkında bilgiler verdi. Tatilde çocuklara verilebilecek en güzel hediyenin kayak öğrenmelerini sağlamak olacağını dile getiren Yücel İkiler, “Erciyes’teki turizm işletmeleri fiks fiyat sistemiyle kayak kursları düzenledi. 590 lira olacak olan bu kurslara katılacak öğrenciler evlerinden servisle alınacak ve evlerine bırakılacak. Profesyonel hocalar nezaretinde beş gün boyunca kayak dersleri verilecek. Öğle yemeği de dahil olacak. Sömestir döneminin her iki haftasında tüm öğrencilerimizi kayak öğrenmeye davet ediyoruz” dedi.

Erciyes’teki turizm işletmecileri de düzenlenen kurslarla ilgili açıklamalarda bulundular. Kadri Ergene, Erciyes’te hizmete sunulan böylesine güzel tesislerden dolayı Başkan Mehmet Özhaseki’ye teşekkür borçlu olduklarını belirterek, beş günlük pakete katılacak kursiyerlere kurs sonunda sertifika verileceğini söyledi.

Kayak Antrenörü Fatih Uçmaz ise, Erciyes’te potansiyelin her geçen gün arttığını dile getirerek, “Oteller yapılınca potansiyel daha da artacak. Büyükşehir belediyemizin yapmış olduğu hizmetler tartışılmaz. İstanbul, Ankara, İzmir’den gelen misafirler adeta donakalıyorlar. Bu tesisleri hiçbir yerde göremiyorlar. Şu anda dünya genelinde kayak merkezlerinde kar yetersiz; ama Erciyes’te suni kar üniteleriyle sorun yok. Yarı yıl tatilinde öğrencilerimizi bekliyoruz” dedi.

İşletmecilerden Mustafa Çepken de açıklamasında amaçlarının çocuklara en güzel yarıyıl tatili hediyesi vermek olduğunu kaydetti ve kayak yapmayanın kalmaması için böyle bir kampanya  düzenlendiklerini söyledi.kayak kursları  (5) [640x480] kayak kursları  (1) [640x480] kayak kursları  (2) [640x480] kayak kursları  (3) [640x480] kayak kursları  (4) [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın