EGE İHRACATÇI BİRLİKLERİ’NDE TERFİ MUTLULUĞU

Ege İhracatçı Birlikleri’nde son dönemde emekliye ayrılan 9 çalışanın yerlerine yeni atamalar yapıldı. Ege İhracatçı Birlikleri Şube Müdürü Çiğdem Önsal, Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreter Yardımcılığı’na atanırken, Adnan Akyol, Dr. Ayşe Bakkurt ve Kemal Coşkun Şube Müdürü, Esra Sayın, İsmail Saydan ve Ümran Güzel ise Şef olarak atandı.

Yeni atamalar nedeniyle düzenlenen törende konuşan Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, ihracatçılara daha iyi hizmet vermek için kadrolarını güçlendirdiklerini, Ege İhracatçı Birlikleri bünyesinde çalışan personel arasından yeni terfilerin ve doğru personeli, doğru yerde istihdam etme çalışmalarının süreceğini kaydetti. Ünlütürk, törende emekliye ayrılma kararı alan Ege İhracatçı Birlikleri Devlet Yardımları Şube Müdürü Mustafa San’a da teşekkür plaketi verdi.

Ege İhracatçı Birlikleri’nde 28 yıl görev yaptığını belirten Mustafa San, “Benim hayatımın yarısından fazlası Ege İhracatçı Birlikleri’nde ihracatçılara hizmet etmek için geçti, tüm ihracatçılarımızın haklarını helal etmelerini diliyorum” diye konuştu.ATAMA [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …