Dumansız mangal keyfi…

Dumansız_Mangal_199.90TL [640x480]Mangalda pişen etlerin, tavukların, sebzelerin tadını özlüyor fakat duman çıkardığı için mangal yapamıyorsanız, aradığınız çözümü Evim.net’te bulabilirsiniz. Evim.net’te satışa sunulan, çevreye duyarlı Nedyme Dumansız Kömürlü Mangal, yüksek yanma verimi sayesinde duman çıkarmıyor. Alev direkt pişirilen ürüne temas etmediği için ürünü kurutmadan kendi öz suyunda pişiriyor. Nedyme Dumansız Kömürlü Mangal’ın mor, pembe, yeşil, kırmızı gibi farklı renk alternatifleri bulunuyor.

Alev modülasyonu sayesinde pişirilecek ürüne göre alev ayarı yapılabiliyor. Nedyme Dumansız Kömürlü Mangal’ın üzerinde kestane de, kaşarlı mantar da pişirilebiliyor. Pil ile kullanım sayesinde istenilen yere götürülebiliyor, sabit bir yerdeyseniz ürünün yanında verilen adaptör ile prize takılarak da kullanılabiliyor. Nedyme Dumansız Kömürlü Mangal’da bir dolum kömür ile (300 gram) yaklaşık 1700 gram et, tavuk pişirilebiliyor. Meşe kömürü kullanılması öneriliyor.

100 bini aşkın ürün çeşidi sunan Evim.net, özel indirimler ve taksit seçenekleriyle alışverişlerinizde cazip kolaylıklar oluşturuyor.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …