DOLGİ İLE EĞLENCEYE TAM GAZ DEVAM

03 [640x480] 02 [640x480]Ramazan akşamlarının renkli karakteri Kayserigaz’ın maskotu Dolgi, gösterilerine Kayseri Park’ta devam ediyor.

Bir sosyal sorumluluk projesi olan Kayserigaz Dolgi Çocuk Tiyatrosu, Ramazan ayı şovlarını Kayseri Park’ta sürdürüyor. Bu yıl ilk olarak Kayseri Park kampüs alanı dışında sahne alması kararlaştırılan Dolgi’nin, Kayseri Forum’dan sonraki durağı Kayseri Park oldu. Bir hafta süresince her gün saat 21:00 ile 22:30 arası çocukların ve ailelerinin karşısında sahne alan Dolgi, Ramazan akşamlarının en canlı gösterilerinden oluyor.

Çocukları çevre konusunda bilinçlendirmek, yaşanabilir bir dünya için gerekli mesajları vermek ve aynı zamanda topluma karşı duyarlı bireyler oluşturmak adına sahnelere çıkan Dolgi, faaliyetlerini son hızıyla sürdürüyor.  Ramazan ayı için özel planlanan proje kapsamında, Dolgi, AVM’lerde sahne alarak 1000 den fazla minik yürek ile buluşuyor.  Heyecanlı oyunları, hareketli dansları ile onları eğlendiren Dolgi, aynı zamanda verdiği sosyal mesajlarla da çevrenin korunmasına katkı sağlıyor. Oyun süresince Dolgi hikaye kitabı ve Kayserigaz şapkaları çocuklara hediye olarak dağıtılırken, izleyicilerden gelen olumlu geri dönüşler de Kayserigaz’ı memnun ediyor.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …