Ana Sayfa / Haberler / Spor / Develi belediyesi voleybol kulübünden muhteşem geri dönüş

Develi belediyesi voleybol kulübünden muhteşem geri dönüş

Türkiye Voleybol 2. Lig erkekler 4. Grup 7. hafta mücadelesinde Develi Kapalı Spor Salonunda karşı karşıya gelen Develi Belediye Spor ile Konya Pema Koleji karşılaşması 3-2’lik Develi Belediyesi’nin üstünlüğüyle sona erdi.

2-0 yenik düştüğü mücadelede seyirci desteğini de arkasına alan Develi Belediye Spor oyuncuları kendi sahasında 3-2 galip gelmesini bilerek, taraftarlarını sevindirdiler. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın da heyecanla izlediği karşılaşma sonunda açıklamada bulunan Başkan Cabbar “Büyük bir azim ve inançla oyunu bırakmayarak galip gelmeyi başaran tüm sporcularımızı alınlarından öpüyor hepsini tebrik ediyorum. Ayrıca bir an olsun desteklerini esirgemeyen hemşerilerimize de teşekkür ediyorum. İnşallah gruptan çıkarak playoffa gideceğiz” diyerek alınan galibiyeti Develili taraftarlara hediye etti. Develi Belediye Spor Voleybol Kulübü 8. Hafta karşılaşmasına Kayseri Sahabiye Spor’la deplasmanda yapacak.

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri Taekwondo Gençler il şampiyonası başladı

Federasyon faaliyet proğramındayer alan  Taekwondo Gençler il şampiyonası Kayseri’de başladı.  Talas spor salonunda 10 kategoride …