Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu Kayseri’ye Geliyor

zCumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, 24 Temmuz günü Kayseri’ye geliyor. İhsanoğlu, Kayseri programında sivil toplum kuruluşları ile görüşlerini paylaşacak.

CHP, MHP, DP, BTP ve DSP Kayseri il başkanlıkları yaptıkları ortak açıklamada, Cumhurbaşkanı adayı İnsanoğlu’nun Kayseri programı hakkında bilgi verdiler. Partilerin ortak açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “5 büyük partinin büyük uzlaşması ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığına Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu aday olmuş ardından hızla seçim çalışmalarına başlamıştır. Dünyada ve Türkiye’de yaşanan gelişmeler dikkate alındığında bu seçimin sadece bir Cumhurbaşkanlığı Seçimi olmayıp, Türkiye Cumhuriyeti‘nin geleceği ile ilgili çok önemli bir dönüm noktası olduğu aşikardır. Cumhurbaşkanlığı adaylığı gibi çok öenmli ve çok yüce bir görevi kabul ettikten sonra Türkiye’yi adım adım gezen İhsanoğlu, 24 Temmuz Perşembe günü Anadolu’nun kalbi, Türk sanayisinin en önemli şehirlerinden biri olan ilimizi ziyaret edecek olup, aynı gün ilimizde sivil toplum kuruluşları, odalar ve sendikalar ile toplantı yapacaktır.”

Açıklamada, sevgi dilini hakim kılacak, toplumsal barışı sağlayacak, hukukun üstünlüğünü egemen kılacak Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu’nun yapacağı toplantılara bütün Kayseri halkının davetli olduğu duyuruldu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …