COŞKUN SABAH İLE ANILAR CANLANDI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde ünlü sanatçı Coşkun Sabah bir konser verdi. Kültür-Sanat Merkezinde gerçekleştirilen konsere büyük ilgi gösterildi.

Büyükşehir Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri hız kesmiyor. Şubat ayı kültür-sanat etkinlikleri Coşkun Sabah konseri ile devam etti. Ünlü sanatçı Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezinde müzikseverlerle buluştu. Anılar, Haberin Var mı, Aşığım Sana, İşte Bu Bizim Hikayemiz gibi şarkıları dillerden düşmeyen Ünlü Sanatçının konserine ilgi büyüktü. Konserde eski ve yeni parçalarını seslendiren Coşkun Sabah, Kayçoşkun sabah (1) [640x480] çoşkun sabah (2) [640x480] çoşkun sabah (3) [640x480] çoşkun sabah (4) [640x480]seri’nin en meşhur türküsü olan Gesibağları’nı da okudu.

ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR

Şubat ayı kültür -sanat etkinlikleri çerçevesinde bu hafta da birbirinden güzel etkinlikler yer alacak. 11 Şubat Salı günü Murat Özdeniz’in katılımıyla “Etkili İletişimde İmaj” konulu söyleşi yapılacak. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonundaki söyleşi saat 14.00’de başlayacak. 14 Şubat Cuma günü ise Şehir Tiyatrosu’nda “Aşk Varmış, Yokmuş” adlı oyun sahnelenecek. Tiyatroseverler bu oyunu 19.30’dan itibaren izleyebilecek. Şubat ayındaki ikinci konserin konuğu ise bir başka ünlü isim Onur Şan olacak. 15 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek olan konser Büyükşehir Belediyesi Kültür-Sanat Merkezinde saat 19.30’da başlayacak. Tüm bu etkinlikler ücretsiz olarak izlenebilecek.

Bir cevap yazın