Ana Sayfa / Haberler / Politika / CHP’lilerden, ‘Öğretmenler Günü’nde, Öğretmen Evi, Eğitim-Sen ve Eğit-Der ziyareti

CHP’lilerden, ‘Öğretmenler Günü’nde, Öğretmen Evi, Eğitim-Sen ve Eğit-Der ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Örgütü, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Kayseri Öğretmen Evi’nde öğretmenlere karanfil dağıtıp çikolata ikramında bulundu.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Kayseri İl Örgütü, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Kayseri Öğretmen Evi’nde öğretmenlere karanfil dağıtarak çikolata ikramında bulundu.  İl Yöneticileri, Öğretmen Evi’nde günün anlam ve önemi dolayısıyla öğretmenlere karanfil takdim ederken, ilçe yöneticileri ise salonda bulunan tüm öğretmenlerin “24 Kasım Öğretmenler Gününü” kutlayarak çikolata ikram ettiler. Öğretmen Evi ziyaretinin ardından Eğit-Der, Eğitim-İş ve Eğitim-Sen ziyareti yapılarak orada bulunan öğretmenlerinde öğretmenler günü kutlandı.
İl Yöneticileri, “Değerli öğretmenlerimize karanfil dağıttık. Başta Başöğretmenimiz Ulu Önder, Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bugün aramızda olmayan öğretmenlerimizi sevgi, saygı ve minnetle anarken, ülkenin dört bir yanında heyecanla öğretmenlik yaparken şehit olan öğretmenlerimize rahmet diliyoruz. Çalışan, emekli olan ve atama bekleyen öğretmenlerimizin de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz” dedi.

Göz Atabilirsiniz.

Abdullah Gül’den eleştirenlere yanıt..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  eleştirdiği Abdullah Gül “Gerekli gördüğümde açıklamalara devam edeceğim” açıklaması yaptı. 696 …