CBS ÇALIŞTAYI SONA ERDİ

CBS ÇALIŞTAYI SON (1) [640x480] CBS ÇALIŞTAYI SON (2) [640x480] CBS ÇALIŞTAYI SON (3) [640x480]Türkiye Belediyeler Birliği’nin katkılarıyla Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin evsahipliğinde düzenlenen 3. Coğrafi Bilgi Sistemleri Çalıştayı sona erdi.

30 büyükşehir belediyesinin yanı sıra, İstanbul Teknik Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Kalkınma Bakanlığı, Harita Genel Komutanlığı, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Türkiye Belediyeler Birliği, İller Bankası Genel Müdürlüğü ve Türksat Genel Müdürlüğü gibi birçok kurum ve kuruluştan temsilcilerin katılımıyla düzenlenen ve 3 gün süren çalıştayda coğrafi ve kent bilgi sistemleri kurulması için yapılması gerekenler ile bugüne kadar yapılan çalışmalar değerlendirildi.

‘Birlikte Çalışalım’ başlığı altında gerçekleştirilen çalıştayın son gününde ise bir değerlendirme toplantısı yapılarak gelinen nokta ve elde edilen sonuçlar masaya yatırıldı.

Son günde ayrıca çalıştaya katkı sağlayanlara teşekkür plaketleri verildi ve çalıştay bildirisinin okunmasıyla program tamamlanmış oldu.

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

SP: Kayseri halkı Erciyes’ten yüzde 50 indirimle yararlanmalı.. İlçe divan toplantısı

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı yayınladığı videoyla Kayseri halkının Erciyes’teki kayak hizmetlerinden %50 indirimle yararlanması …

Bir cevap yazın