BYZ GARAGE’ da TOYOTA COROLLA KAZANMA ŞANSI

byz (3) [640x480]

BYZ GARAGE AVM beklenen kampanyası 14 Eylül Cumartesi günü başladı. Kampanya kapsamında bir kişiye 2013 model Yeni Toyota Corolla, bir kişiye Sony LED TV, bir kişiye Arçelik Buzdolabı, bir kişiye Arçelik Çamaşır Makinesi, bir kişiye Arçelik Bulaşık makinesi, bir kişiye de Arçelik Solo Fırın hediye ediliyor.

BYZ GARAGE Alışveriş ve Yaşam Merkezinin ‘Daha çok alışveriş, daha çok şans’ sloganıyla duyurduğu kampanyası 14 Eylül Cumartesi günü saat 10.00’da başladı. Toyota Aksoy Plaza işbirliği ile bir kişiye 2013 model Yeni Toyota Corolla hediye ediliyor. Arçelik Çağlar Bayisi sponsorluğunda ise bir kişiye Sony LED TV, bir kişiye Arçelik Buzdolabı, bir kişiye Arçelik Çamaşır Makinesi, bir kişiye Arçelik Bulaşık makinesi, bir kişiye de Arçelik Solo Fırın hediye ediliyor.  31 Aralık 2013’te saat 22.00’de bitecek olan kampanyaya katılmak için BYZ Garage’da bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde tek seferde 25 TL ve katları tutarında alışveriş yapmak yeterli olacak. Danışma noktasında fatura veya fişlerini işleten ziyaretçiler kampanyaya katılabilecek.

31 Aralık 2013’te sona erecek olan kampanyanın çekilişi 11 Ocak 2014’te Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılacak. Kazanan talihliler, Zaman Gazetesi’nde 15 Ocak 2014 Çarşamba günü ilan edilecek. Ayrıca çekiliş sonuçları www.byzgarage.com.tr ve www.facebook.com/Byzgarage adresinde ilan edilecektir.

Kampanya süreci boyunca BYZ GARAGE’ ın keyifli ortamında daha çok alışveriş yapıp şansınızı arttırırken, sizleri bekleyen birbirinden farklı organizasyonlar ve sürprizler ile eğlencenin tadını çıkarın.

Göz Atabilirsiniz.

Ekonomik verilerden…(Köşe yazısı 02.01.2020 Kayseri Star haber Gazetesi)

DAVUT GÜLEÇ GAZETECİ davutgulec@hotmail.com Yeni yıla girdik ama yine istenmedik, beklenmedik olaylar durdurulamadı. Ben bir …

Bir cevap yazın