Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’ndan TSM konseri ve tiyatro

Büyükşehir Belediyesi aralık ayı kültür sanat etkinlikleri Türk Sanat Müziği Korusu’nun konseri ile devam etti. Şehir Tiyatrosu’ndaki konser ilgi ve beğeniyle izlendi.

Büyükşehir Belediyesi sosyal hayata renk katan birbirinden güzel etkinliklerini Kayserililerle buluşturmaya devam ediyor. Şef Mehmet Tiryaki yönetiminde Şehir Tiyatrosu’nda Türk Sanat Müziği Konseri verildi.

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nın vermiş olduğu konserde birbirinden güzel eserler seslendirildi.

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat faaliyetleri birbirinden güzel etkinliklerle devam ediyor. Kültür sanat etkinlikleri kapsamında tiyatroseverler için “Haydi Evine Koş” adlı oyun sahnelendi.

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde Şehir Tiyatrosu’nda sahnelenen “Haydi Evine Koş” adlı oyun izleyicilerden büyük ilgi gördü.

Ray Cooney’in yazdığı, Melih Cevdet Avşaroğlu’nun yönettiği oyunda John adlı karakterin yaşadığı bir kazayı nasıl sır gibi sakladığı ve bu sırrı saklarken başından neler geçtiği anlatıldı.

Göz Atabilirsiniz.

Türk Sanat Müziği Kent Korosu’nun konseri beğenildi

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Kent Korosu Şehir Tiyatrosu’nda bir konser verdi. Konseri izleyen …