BÜYÜKŞEHİR BAYRAMLAŞTI

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, bayram tatili sonrası ilk mesai gününde belediye personeli ile tek tek bayramlaştı. Tüm birimleri gezen ve personelle bayramlaşan Başkan Özhaseki, zaman zaman sohbet etti, zaman zaman da yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, bayramlaşmaya başkanlık katı ile başladı. Ardından belediye binasındaki tüm daire başkanlıkları ve müdürlüklere bağlı birimleri gezen Başkan Özhaseki, personelin bayramını kutladı. Başkan Özhaseki’ye, Genel Sekreter Mustafa Yalçın ile Genel Sekreter Yardımcıları da eşlik etti.

Belediye hizmet binasının ardında Belediye Eğitim Faaliyetleri (BEF) ve Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı binalarına geçen Başkan Mehmet Özhaseki buralarda çalışan personelle de tek tek bayramlaştı. Başkan Özhaseki daha sonra KASKİ hizmet binasına geçti. KASKİ personelinin de bayramını kutlayan Başkan Özhaseki, SCADA sistemiyle içme suyu şebekesindeki durumu takip etti ve ilgili bürokratlardan şebekenin durumuna ilişkin bilgiler aldı.

Başkan Özhaseki KASKİ’de Su Analizleri Laboratuvarı’nı da gezdi ve burada yapılan analizlerle ilgili sorular sordu. Özhaseki ayrıca yeni alınan Kombine Kanal Temizleme aracı hakkında bilgi aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki son olarak eski çevreyol üzerindeki belediye hizmet binasına geçti ve buradaki personelle bayramlaştı.

Göz Atabilirsiniz.

Mehmet Ali Çevrim yaşamını kaybetti

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası Başkanı Mehmet Ali Çevrim (58)  hakkın rahmetine kavuştu. Uzun …

Bir cevap yazın