BRN Yatak’tan gazetecilere özel kampanya

Dünya genelindeki başarısını, yurt içine de taşıyan BRN Yatak, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle yatak ve uyku ürünlerinde gazetecilere özel kampanya başlattı.

En zor ve yıpratıcı mesleklerinden biri şüphesiz gazeteciliktir. Kimi zaman bir kare fotoğraf, kimi zaman bir satır yazacağı bilgiyi alabilmek uğruna, tüm olumsuzluklara karşı koyup saatlerce, günlerce koştururlar.

Toplumu bilgilendirme, doğru yönlendirmede en önemli meslek grubu olan gazetecileri en azından yataklarına kavuştuklarında sağlıklı uykuya kavuşturma fikrinden yola çıkan BRN Yatak, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kapsamında gazetecilere özel kampanya başlattı.

BRN Yatak Genel Müdürü Berna İlter, dünya genelinde 60’a yakın ülkeye ulaşan yataklarının son 2 yıldır yurt genelindeki BRN mağazalarında da “dünyanın en rahat yeri” sloganıyla tüketicilerle buluştuğunu anımsatarak, hem zihnen hem de bedenen yorulan gazetecileri  ‘dünyanın en rahat yeri’ ile tanıştırma kararı aldıklarını bildirdi.

İlter, 17 Temmuz Perşembe günü (bugün) başlayan ve 24 Temmuz günü son bulacak kampanyalarında sarı basın kartı sahiplerinin yurt genelindeki mağazalarından visco ve royal serisi yatakları yüzde 50, diğer yatak serileri ile yastık ve yorgan ürünlerini ise yüzde 25 indirimle alabileceklerini belirterek, şunları söyledi:

“BRN Yatak olarak bu özel günü birkaç söz ile geçiştirmek yerine, çok kutsal bir iş yapan gazetecilerin yorgunluğunu almak istedik. Bu kampanya ile zaten stresli olan çalışma hayatlarında en azından uyandıklarında stresten arınmış, tüm yorgunluklarını atmış olmalarını sağlayacağız. Sarı basın kartı sahibi her gazeteci, belirlenen süre içinde mağazalarımızdan diledikleri ürünü kartını göstererek indirimli alabilecek.”

Berna İlter, kamuoyunu aydınlatmak gibi kutsal bir göreve sahip gazetecilerin bayramını şimdiden kutladığını belirterek, “İnanıyorum ki, bu kampanya sayesinde daha önce BRN yatak ve uyku ürünlerinin kalitesiyle tanışmamış çok sayıda gazeteci bizi ve ürünlerimizi yakından tanıma imkanına sahip olacak. BRN Yatakları, gazeteciler için de en güzel dinlenme yeri olacak” dedi.

-Gazeteciler kendine en uygun yatağı belirledi –

Bu arada, Ankara’da bazı basın mensupları Armada AVM’deki BRN mağazasında bulunan, vücutlarındaki ağırlık noktalarına göre kendileri için en uygun yatağı belirleyen X sensör cihazıyla yatak seçimi yaptı.20140523_183810 (1) (1) [640x480] DSC_0163 [640x480]

Hakkında

Göz Atabilirsiniz.

Ataş: AKP, yazlık kışlık saraylar yapmayı bırakıp üreticinin sorunlarını çözmelidir

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Doğal gaz ve elektrik fiyatları her geçen gün yükselmektedir. …